Hakkımızda

1978 yılında kurulmuş olan TRANSOVAK Elk. Cih. San. ve Tic. A.Ş. üretmiş olduğu SEZGİN markalı elektrik malzemeleri ile sektör de  belirleyici bir rol oynamaktadır.

Kompanzasyon sisteminde ALÇAK GERİLİM AKIM TRANSFORMATÖRÜ, ŞÖNT REAKTÖR, HARMONİK FiLTRE, KUMANDA ve İZOLASYON TRAFOSU ürün gruplarında 40 yılı aşkın süreli tecrübeli  çalışanları ve AR-GE ‘si ile sektörün öncü firmalarından biridir.

%100 Türk sermayeli firma misyonu ile kendi imalatını yaptığı ürünlere ağırlık vererek ekonomiye destek vermektedir.

SEZGİN sektördeki yerini, TSE, ISO 9001, ve CE belgeleriyle sağlamlaştırmış ve KALİTEYE verdiği önemi her geçen gün arttırmaktadır.

ÜRETEN ÜLKE GÜÇLÜDÜR …

Vizyonumuz

Transformatör sektöründe SEZGİN, sabit bir hedef için güvenilir, deneyimli, güçlü bir teknik partner ve çözüm sağlayıcıdır. SEZGİN markası kaliteli hizmet politikaso, geniş yelpazeli ürün çeşitliliği ve yıllara dayanan sektörel deneyimi ile global bir şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Misyonumuz

En ileri teknoloji, sürekli gelişen ve yüksek maliyete etkin çözümler sunmak için müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını uygulanır. Çünkü, gerçek kurumsal değer, müşterilerimizle aramızdaki yakın uzun vadeli kalıcı ilişkiler temelidir.